Jim Humble - Objaviteľ MMS

Andreas Kalcker - vynálezca CDS

 

UPOZORNENIETento text vychádza z diel Jima Humbla a A. Kalckera a má informatívny charakter, nenahrádza liečenie, diagnózy alebo prevenciu chorôb licencovaným zdravotníkom.

----------------------------------------------------------------------------

 

MMS1- Chloritan Sodný nie je potravinový doplnok, či dokonca liek.
 
MMS kvapky náhodne objavil Jim Humble pri ochorení pracovníkov zlatej bane v Južnej Amerike, kde pri nedostatku liekov na maláriu použil tabletky na čistenie vody. Ich okamžitý účinok ho natoľko zaujal, že sa účinkami chlórdioxidu začal odborne zaoberať. Oslovil odborníkov z lekárskych a vedeckých kruhov, ktorí potvrdili účinky MMS. Jim Humble vydal dve knihy, v ktorých opisuje ako MMS ničí patogény. V nich zverejnil všetky informácie o výrobe a spôsobe účinku MMS.
O MMS existuje už okolo 160 vedeckých prác a niekoľko tisíc vedeckých testov.
 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jim V. Humble vysvětluje MMS takto:
 
"MMS je zkratka pro Master Mineral Solution (Mistrovský Minerální Roztok)
 
Jedná se o přesnou koncentraci Chloritanu Sodného , který je před použitím aktivován přesným množstvím 10% roztokem kyseliny citronové. Po smíchání těchto dvou složek vzniká roztok, který uvolňuje kysličník chloričitý a ten je právě tou účinnou látkou, která ničí veškeré patogenní bakterie a viry..."
 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

CDS je inovácia MMS kvapkek.

Chlorine Dioxide Solution, skrátene CDS je roztok pitnej vody, v ktorom je zachytená iba účinná zložka z MMS1 - aktívny plyn oxid chloričitý (chlordioxid), ktorý sa tvorí pri aktivácii MMS. Andreas Kalcker, spolupracovník Jima Humbla vyvinul metódu, ako oxidom chloričitým nasýtiť čistú vodu. Aplikuje sa len zriedený roztok - teda voda nasýtená oxidom chloričitým v určitej koncentrácii, ktorého prirodzené skupenstvo je plynné.

 

Dôležité upozornenie:

Dodržujte odporúčané aplikácie. Uschovajte mimo dosahu detí ! Na umytie kože od MMS používajte vodu. Udržujte mms mimo priameho slnečného svetla. V prípade roztoku CDS- na Chladnom a tmavom mieste (najlepšie v chladničke).
Ak užívate lieky, dávajte pozor!  Posilnený imunitný systém môže neutralizovať ich efekt.

 


Kompletné infornácie o MMS/CDS a o ich ďaľšom využití získate z kníh Jima Humbla a Andreasa Kalckera - niektoré z nich sú uvedené aj na týchto stránkach v sekcii KNIHY Jima Humbla.