Zásady aplikácie CDS

(Tento text vychádza z diel Jima Humbla a A. Kalckera a má informatívny charakter, nenahrádza liečenie, diagnózy alebo prevenciu chorôb licencovaným zdravotníkom).

 

Hlavné zásady aplikácie CDS (roztoku kysličníka chloričitého)

1. Dodržujte správne riedenie CDS.

Platí tu zásada, že ľudia, ktorí začínajú s CDS prvýkrát a majú výraznejšie zdravotné problémy, by mali začať s dávkovaním, ktoré je polovičné a to minimálne počas 3-4 dni a následne potom, ak sa neprejaví vážnejšia detoxikácia, zvýšiť dávkovanie na plné. Občas sa stáva, že účinky CDS sa zdajú byť slabšie, či skôr iné ako účinky MMS1. Napriek tomu sa odporúča len postupné zvyšovanie dávkovania, ktoré je možné postupne zvýšiť (dávkovanie aj koncentráciu), až na individuálnu hranicu pre každého.

2. Nepoužívajte pri aplikácii CDS nápoje a jedlá obsahujúce syntetickú kyselinu citrónovú a vitamín C.

Kyselina citrónová (Citric Acid - E300 alebo aj E 330 - vitamín C) výrazne reaguje s oxidom chloričitým a znižuje tak účinnosť CDS. Taktiež nepožívať bezprostradne po CDS nápoje, ktoré obsahujú antioxidanty. Ak je to možné, neaplikujte CDS bezprostredne pred alebo po jedle, ale aspoň pol hodinu počkajte. CDS môže taktiež reagovať s niektorými druhmi farmac. liekov a znižovať tak ich účinok, hlavne ak sa užívajú spolu alebo v krátkom časovom rozpätí po sebe. Dodržujte medzi nimi aspoň hodinový interval.

3. Ak sa objavia akékoľvek nevoľnosti, bolesti,

či iné známky detoxikácie, o ktorých usúdite, že nie sú normálne, prerušte alebo prípadne znížte dávky CDS do doby, kedy sa váš stav znormalizuje.

 

 CDS rovnako dobre pôsobí aj na vonkajšie ošetrovanie, dezinfekciu. Môžete ho použiť na omývanie rán, vlasov (lupy), ústnu hygienu, paradentózu, akné, herpes, psoriázu, ekzémy, vredy, robiť sedacie kúpele, omývanie konečníka pre liečbu hemoroidov, detských zaparenín a všetkého na čo si spomeniete. Je to maximálne šetrná, jemná dezinfekcia.

(Ak vám ostane nevyužité CDS, môžete ho prípadne, správne nariedené naliať do misky domácim zvieratám, psy aj mačky sa ho naučia bez problémov piť.)